Diskuzní téma: Kurzy španělštiny

Datum 14.12.2010

Vložil Sumi

Titulek Studium španělštiny v Barceloně

Ahojky,
chtěla bych vám nabídnout tip na studium španělštiny v zahraničí, pokud se chystáte studovat v Barceloně. Na internetu je možností víc než dost, ale já jsem si vybrala jazykovou školu Camino Barcelona. Líbilo se mi, že to není obrovská škola, přeplněná studenty. A když jsem jim napsala, odpověděli mi ihned a byli moc milí. Takže to rozhodlo. Přihlásila jsem se na intenzivní kurz španělštiny pro pokročilé a vyrazila do Barcelony. Jo a abych nezapomněla, dokonce nabízí ubytovaní přímo v budově školy, takže člověk může ráno klidně zaspat První den byl trošku hektickej.Nejprve rozřazovací pohovor a písemný test pro ty, kdo ho neudělali na internetu a hned první hodina. Myslím, že jsem měla jedny z nejlepších učitelů na téhle škole. Jejich hodiny byly zábavné, dynamické a jasné. Snad už jsem se konečně naučila používat subjuntivum
Po škole přišla na řadu samozřejmě zábava. Buď může člověk využít aktivity nabízené a organizované školou, nebo může vyrazit na vlastní pěst. Já to střídala tak půl na půl, člověk si aspoň procvičil i anglinu se studentama, co moc neuměli španělsky. Protože jsem tam byla v tohle léto, jednoznačně vedla pláž, opalovaní a večerní tapas v baru. Takže pokud jedete studovat do teplých krajin, vyzkoušejte tuhle školu: http://www.caminobarcelona.com

Zpět na diskuzi