Diskuzní téma: Co mi tu chybí ...

Datum 28.05.2013

Vložil Monika Dvorská

Titulek Umíte dobře španělsky a chtěli by jste strávit léto ve Španělsku ?

Odpovědět

Ahoj všem ! Ve španělských loděnicích v Soto Grande ( cca 100 km jižně od Malagy ) opravujeme naši loď - 32 m dlouhou repliku z 18. stol. V současné chvíli zoufale sháníme dobrého tlumočníka ( tlumočnici ) do španělštiny na období od června do srpna 2013 ( dle dohody ). Ubatování a strava zde zajištěna. Jsme spolek dobrovolníků takže o velký výdělěk nejde, nabízíme ale za den " práce " den plavby zdarma na této lodi po jejím spuštění. Více na www.lagrace.cz, email: monika.dvorska2@seznam.cz, tel. 603167129.

Datum 24.05.2012

Vložil Adla

Titulek penfriend - La correspondencia en español

Odpovědět

Ahoj,
hledám někoho ochotného na dopisování ve Španělštině.
Mi correjo electrónico es : miksovaa@seznam.cz

por favor, - Gracias Adla

Datum 07.12.2011

Vložil Radek

Titulek Dopisování ve španělštině

Odpovědět

Dobrý den, nechce si někdo dopisovat ve španělštině. Učím se jí teprve rok a v mém okolí není nikdo s kým bych mohl jak koliv komunikovat ve španělském jazyce.

můj email: nisus@email.cz

Datum 12.11.2011

Vložil Věra Grelichová

Titulek Časopis

Odpovědět

Ahoj, mám dotaz, zda někdo neví o časopise ve španělštině(papírová verze) , který by se dal sehnat v ČR. Chtěla bych jej věnovat jako dárek. Ideální by bylo předplatné, ale uvítám i nákup jednotlivě. Pokud je i možnost vybírat z vícero žánrů, prosím poraďte. Lze napsat i na grelichova@seznam.cz
Děkuji

Datum 19.07.2011

Vložil LAďka

Titulek Začátečník

Odpovědět

Ahojky, stránečky vypadají moc hezky. Jsem ale úplný začátečník a od září nastoupím do kurzu S´panělštiny na VS, chtěla bych se přes léto aspon trochu úvést do problematiky španělštiny a tak mě napadá, že by bylo fajn tady umístit na stránky něco pro uplné začatečníky, něco jako základní pokec... něco o chrakteristice jazyka, o čtení a psaní písmen a apopsét a uvést jiné znaky typické pro španělský jazyk...Krásné prázdniny a léto :)

Datum 20.01.2011

Vložil Kamila con K de Bohemia del Este :-)

Titulek Echo de menos las lecciones del espaňol

Odpovědět

!Que pena que teneis las lecciones solo en Praga! ?Qué podemos hacer nosotros que vivimos a 120 kilometros de Praga? !Enhorrabuena a la autora, las paginas de web son muy buenas! Parece que la organizadora Petra tiene la lengua espanola en su corazon. ?Ya sabes quien te escribe?

Datum 02.07.2013

Vložil Adriana

Titulek Re: Echo de menos las lecciones del espaňol

Odpovědět

Hola Kamila,
que espanol muy fantastico! Eres Espanola? Yo soy de Rep. Checa pero ahora vivo en Alemania. Aprendo espanol solo una vez de ano en America Latina en cursos de espanol -- un camino muy complicado... :-). Si querias podemos cambiar mensajes --- me interesaria mucho si eres Espanola como te gusta la vida en Rep. Checa... Me alegro recibir tus lineas. Muchis saludos, Adriana

Datum 23.03.2010

Vložil Monika Kryhutova

Titulek Spanelstina online

Odpovědět

Povedene stránky Péťo! Přeji hodně zdaru ať to frčí! Monika